Kedar atlaski je 100% čisto eterično ulje iz organske proizvodnje.
Kedar atlaski ima veoma karakterističnu toplu, drvenastu aromu. Deluje antiseptično i regenerativno, koristi se kao opšti tonik za poboljšanje cirkulacije. Može se koristiti u mešavinama za masažu protiv celulita (zajedno sa čempresom) i za ublažavanje bolova u mišićima. Osvežava, otklanja stres i napetost, daje hrabrost i snagu, posebno kada se pomeša sa bergamotom, lavandom, narandžom i ilang ilangom. Pospešuje rast kose, deluje protiv seboreje, proširenih pora i akni.
- protiv celulita, umornih i natečenih nogu, bola u mišićima
- osvežava i stimuliše
- podstiče rast kose
Način upotrebe: Nakapati direktno u difuzer ili razblažiti nekoliko kapi sa 10 ml baznog ulja (npr. bademovo ulje) za masažu.
Napomena: Pre nanošenja na kožu eterična ulja neophodno je razrediti (u biljnom ulju). Izbegavati kontakt sa očima. Držati izvan domašaja dece. Čuvati dalje od toplote i direktne sunčeve svetlosti.